güzellik, kadınlar, Penis Sertleştirici Hap, sağlık

RF DİATHERMİ ile pürüzsüz bir cilde, selülitsiz bacaklara kavuşun

Uzun yıllardan beri cerrahi, KBB ve jinekoloji gibi alanlarda başarı ile kullanılan Radyofrekans DİATHERMİ uygulaması ile artık kırışıklıklardan kurtulup pürüzsüz bir cilde ve selülitsiz bacaklara kavuşmak mümkün.

RF DİATHERMİ ile pürüzsüz bir cilde, selülitsiz bacaklara kavuşun
Cildin 3 – 5 santimetre kadar altına inmeyi başaran Radyofrekans DİATHERMİ dalgaları dolaşımın hızlanmasını, oksijen miktarının artmasını ve böylece cildin kendini yenileyip onarmasını sağlıyor. MODİMED Estetik ve Güzellik Merkezi’nde görevli estetik uzmanı Dr. Enis Keskin yıllardır farklı alanlarda kullanılan Radyofrekans DİATHERMİ’ın cilt yenileme, cilt sıkılaştırma, yağ yakma ve selülit tedavisinde de çok başarılı sonuçlar gösterdiğini söylüyor.

Radyo dalgaları ile dokudaki iyonlar birbirine çarpıp ısıyı oluşturması prensibi ile çalışan Radyofrekans DİATHERMİ uygulaması böylece ısınmaya bağlı bölgedeki kan akımı artıyor. Dolaşımın artması sonucunda ise faydalı maddeler söz konusu bölgeye aktarılıyor. Ayrıca oksijen miktarında meydana gelen artış, yağların yakılmasını sağlıyor. Radyo dalgalarının 3 – 5 santimetre kadar derine indiğini belirten Dr. Enis Keskin bu sayede bölgede protein artışının meydana geldiğini ve dokuların çalışmak için uygun ortamı bulduğunu söylüyor. Dr. Enis Keskin ayrıca Radyofrekans DİATHERMİ uygulanan bölgede ağrı mevcut ise bu ağrının geçtiğini vurguluyor.

Hem saça, cilde, hem de vücuda uygulanabiliyor

Radyofrekans DİATHERMİ saç ekimi öncesinde uygulandığında bölgeyi işleme hazırladığı gibi saç ekimi sonrasında da söz konusu bölgeyi besliyor. Dr. Enis Keskin Radyofrekans DİATHERMİ’ın protein üretimini artırması nedeniyle yeteri kadar beslenemeyen saç derisini ve bunun sonucunda cansızlaşan, kırıkların meydana geldiği saçı da onardığını söylüyor. Radyofrekans DİATHERMİ uygulaması ayrıca yer çekimi, sigara, dengesiz beslenme, güneşin zararlı etkisinden dolayı elastikiyetini kaybeden, kılcal damar sorunu ve ölü hücre oluşan cildin onarılmasında etkili. MODİMED Estetik ve Güzellik Merkezi’nde görevli estetik uzmanı Dr. Enis Keskin Radyofrekans DİATHERMİ’ın dolaşımı hızlandırması ve oksijen miktarını artırması sonucunda cildin bağ dokusunu sıkılaştıran kolajenin de arttığını belirtiyor. Böylece cildin yaşlanma süreci yavaşlıyor, cilt kendini onarıyor ve yeniliyor.

Radyofrekans DİATHERMİ’ın bir diğer özelliği ise uygulama esnasında ısınmaya bağlı olarak kan dolaşımın hızlanıp oksijen miktarının artması ve bu sayede yağ yakımının sağlanması. Dr. Enis Keskin Radyofrekans DİATHERMİ’ın bu özelliği sonucunda hem selülit hem de bölgesel incelme alanlarında büyük başarı elde edildiğini vurguluyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s