cinsel bilgiler, Cinsellik, Erkekler, Erken Boşalma, kadınlar

Erken Boşalma Kabus Olmasın

Erken Boşalma Kabus Olmasın

Erken Boşalma Kabus Olmasın

erkekler bu sorunu çözebilmek için duydukları her şeye inanır, kulaktan dolma tüm yöntemleri denerler.

Erken boşalma yaşayan her erkek; kendini kötü hisseder, her geçen gün kendine güveni azalır ve eşiyle iletişimi hasar görür.

Erken boşalmanın hazzı sahte, zayıf, anlık bir hazdır, süresi kontrol edilebilen boşalmanın sağladığı ise gerçek, kalıcı ve güçlü bir hazdır. Ön sevişmenin de hakkıyla yer aldığı bir yakınlaşmada eşler, sevişmenin yoğun, insanı sarmalayan ve tüm ruhu saran hazzını da tadabilir ve aralarındaki bağlar daha da derinleşir.

Erkekler erken boşalma sorunlarını çözebilmek için birçok yöntem denerler ancak en etkili yöntem, kişinin neden bu sorunu yaşadığının farkına varması ve boşalmasını kontrol etmeyi öğrenmesidir. Bunun için de Cinsel Terapi görmesi çoğu zaman yeterlidir.

Bu süreçte hem cinsel konularda kaynağından, doğru bilgiler edinecek, hem erken boşalmaya yol açan olumsuz duygu ve düşüncelerini fark edip kontrol etmeyi öğrenecek hem de eşiyle iletişimi gelişip, güçlenecektir.

Cinsel Terapide, Cinsel Sağlık. Bilimi ve Kadim Bilgiler ışığında erkeğe hem bireysel hem de eşiyle birlikte uygulayacağı teknikler öğretilir. Düşüncenin, nefesin ve meninin kontrol edilmesine yönelik egzersizlerle erkek, erken boşalma sorunun aşarken ömür boyu sürecek doyurucu, mutlu bir cinsel hayatın da temellerini atar.

Çözüm çok kolay ve yanı başınızda. Bu yüzden çektiğiniz sıkıntıları sonlandırmak, mutluluğu uzatmak sizin elinizde… Kendinize en uygun bulduğunuz bir uzmanla bu kabustan uyanmak için adım atma zamanı…